Jak się ubrać do biegania wiosną?

Biegnie, to bardzo ważny element gimnastyki oraz troski o zdrowe fizyczne i psychiczne. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na to, żeby przynajmniej krótkie robić przebieżki. Nikt nie twierdzi, że tylko maraton jest zdrowy, ponieważ dla niemal większości biegających, takie długie dystanse są bardzo szkodliwe. Jednak krótkie biegi, które stopniowo pomogą w poprawieniu kondycji oraz… Czytaj więcej »
Jak się ubrać do biegania latem

Jak się ubrać do biegania latem?

W obecnym czasie coraz więcej ludzi wspiera bieganie. Jest to sensowne, ponieważ dbanie o zdrowe w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne i sensowne. Dlatego coraz częściej spotyka się ludzi, którzy biegają, by zadbać o siebie. Oczywiście nie każdy może biegać, ponieważ osoba bardzo otyła, szybko zrezygnuje z nadmiernego wysiłku a jeśli nawet nie, to może… Czytaj więcej »
Jak się ubrać do biegania zimą

Jak się ubrac do biegania zimą?

Jeśli zaczynamy swoją przygodę ze sportem, to musimy być gotowi na każde warunki pogodowe. Szczególnie bieganie jest wymagające pod tym względem, ponieważ jesteśmy narażeni na mocne zmoknięcie, czy utratę ciepła. Strój biegacza na zimę Bieganie zimą jest bardzo poważnym, ogromnym wyzwaniem. Szczególnie dla organizmu. Zimą powietrze jest zupełnie inne i oddech musi się przyzwyczaić do… Czytaj więcej »

Jak się ubrać do biegania jesienią?

Osoba, która wkręciła się mocno w bieganie, wychodzi na trening każdego zaplanowanego dnia. Nie ważne czy to lato i upał, zima i śnieg czy jesień i deszcz. Obecnie można w Polsce cały rok komfortowo biegać ze względu na wszechobecną odzież technicznąą. Dzięki niej jest nam ciepło, a pot jest odprowadzany na zewnątrz. Odpowiednio dobierając ubrania,… Czytaj więcej »

Jak dobrać buty do biegania?

Jak dobrac buty do biegania - to jedno z najczęściej zadawanych pytań przez początkujących biegaczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z joggingiem. Wybranie odpowiedniego modelu to przede wszystkim kwestia budżetu, jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć na zakup. Oprócz tego, warto zapoznać się z kilkoma wskazówkami, które pomogą uniknąć nietrafnego wyboru. Najlepsze promocje na black friday… Czytaj więcej »

Jak się ubrać do biegania?

W zależności od pory roku i warunków atmosferycznych, marki sportowe oferują szereg specjalistycznych ubrań z wieloma funkcjami, mającymi na celu uprzyjemnić jogging. Podczas składania odpowiedniego kostiumu, weźmy pod uwagę temperaturę odczuwalną - ponieważ bywa ona często zupełnie inna od rzeczywistej. Prócz tego, ważnym aspektem jest wilgotność powietrza. Pamiętajmy o ruchu! Gdy zakładamy ubrania, musimy pamiętać… Czytaj więcej »
Legginsy do biegania na zimne dni

Legginsy do biegania na zimne dni

Legginsy to produkt, który cieszył się popularnością już w latach 50-tych ubiegłego wieku. Początkowo materiał z bawełny czy lycry noszony do sukienek nawet przez gwiazdy, dziś stał się wyznacznikiem wygodnego, sportowego trybu życia. Wraz z nadejściem mrozów nie zapewniały jednak odpowiedniego ciepła, zostawały wypierane choćby przez dres, co zwróciło szczególną uwagę tak rozpoznawalnych marek jak… Czytaj więcej »